Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Mashalla Mashalla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hani pini e defreni
Por asnjoni mos kerceni
Rradhen cifti tash e ka
Mashalla mashalla

Lule te bardha lule te kuqe
Po kercen dhandri me nuse
Dielli ne valle paska ra
Mashalla mashalla

Lule te bardhe lule te kuqe
Po kercen dhandri me nuse
Dielli ne valle paska ra
Mashalla mashalla

Nane e babe rrin e veshtrojne
Prej gezimit syte lotojne
Me jep Zot dy sy me i pa
Mashalla mashalla

Lule te bardha lule te kuqe
Po kercen dhandri me nuse
Dielli ne valle paska ra
Mashalla mashalla

Lule te bardha lule te kuqe
Po kercen dhandri me nuse
Dielli ne valle paska ra
Mashalla mashalla


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Mashalla Mashalla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashalla Mashalla".
3. Video është e këngës "Mashalla Mashalla", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0