Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shonak - My Daling  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 3

Komente

Asnjë Koment

15/05/2017

2017-05-15T16:37:18+00:00Ref
si e bojna na my darling
ty te don krejt mahalla
Veç un kam mundsi me tpas ty
Bashk me ty venin e kalla

Verse 1
kena qon bashk e askush smund tna nali
Sa her del qytetit ata mas teje po dalin
Tdhash dashni po ti se ke vlersu
Du me dit pse ti mu sje tu mbesu

Du me kon me ty tcoj nparajs aty nalt
nese nuk e din ta them qe ta dish prap
Tmira e tkqija gjitha I kam bo me ty
Sikur bota kunder me na u von ska si na tdy

Sado qe shonak munohet e perpiqet
Dashnin qe kam per ty dot nuk po me hiqet
Kur je vet po mthu ty tkapi
Shkojna bashk e magic happens ke shtrati

Verse 2
Nese je nervoze Kurr mos merr vendim
Fjalet pa kontroll gjithmon dalin gabim
Nese je fajtore thuaj është faji im
Mos e bjer punen qe faji te mbet jetim

Nese ke pak turp sillu si njeri
Nese sdi t gezosh mos na sjell merzi
Du me tpa përsëri, sdu me majt mëri
Me mungon kaq shum dhe pse ke shum xhelozi

Girl e di qe Mdon Belin si e lon
Nuk ta Han per kerkon vetem high don me kon
Du me dit se ka je
Dashnin qe kam kerku ti nuk ma dhe


Më Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet