Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shonak - Ai Me Nuk Jeton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Me Nuk Jeton".
3. Video është e këngës "Ai Me Nuk Jeton", por nuk këndohet nga Shonak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shonak - Ai Me Nuk Jeton  (Feat. Kevinjo)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/08/2017

2017-08-29T19:12:55+00:00Ref
Ai me nuk jeton
ne na la vetem ne ket bot
Ai me nuk jeton
shoqeria e kujton
kte keng ja dedikon
Shoqeria gjithmon e kujton


Verse 1

Ishte I ri nmosh jeta me ju marr
Kishte plot gjona me bo, shkelqente si ar
Ishte vetem 1 plumb qe jeten ja morri
nanes dhe babes nga syt I rrjedh loti

Ai I la vetem familjen, shoket e tij
Shoket e vet me dhimbje po qajn
Kurr vijn te varri jot ngushllim e kan veç lotin
Te pa fat ne ket bot po jetojn pa shokin

U bo gati 1 vit dhe ti sje me na
Edhe veç 1 her ftyren du me ta pa
Kujtimi me I vecant qe na mbeti njet
na le nje shenj zemer qe ka me met perjet

Verse 2

Sa her qe tkujtojm zemra na u ka ça
Edhe pse nuk je me na, nzemer tkam o vlla
Se tgjitha cka patem bashk i kalum
Tashme sje me na lotet rrjedhin lum

Ai plumb i mallkum jeten ta shkatrroi
Nese do isha me ty sdo tleja tprekte njeri
Vetes i vej faj qe at dit vetem tkam lon
Skam gjo tjt me thon se loti vaj pikon

Cdo gjo u nda mes nesh
Por kujtimet mbeten gjall
Ishe ti ai djal qe nshoqni ke
Mbet i rrall
Tashme ska ngel gjo tjt vec 1 dit me u taku
Shoqnia xhenet turon kte kong me t'dediku


Më Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet