Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shonak - Lidhjet E Forta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lidhjet E Forta".
3. Video është e këngës "Lidhjet E Forta", por nuk këndohet nga Shonak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shonak - Lidhjet E Forta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

20/06/2018

2018-06-20T19:50:28+00:00Qe prej konges tpar bona qe kto tna lpihen
arsyet qart dihen
Zemra e vogel ninstagram lëpihet
Edhe vet e din se trond e kom hijen

sa her jan mundu me mul posht
Mvjen habi se dun me u duk si tfort
Kan mentalitetn e dobet un kam menjen e madhe
Me dostat tcoj najer Prej mahalle

Kto mgjujn me gura
krejt nga kto i mbshtes per mura
My g-s trrujn ty neper cepa
Nese puna o keq i zhduki kto lepra

me mndjek ncdo hap nuk je gati
Se vlla nuk tlen inati
Fjal shum, veprat ku mbeten?
This boy for my g-s e lo jetën

E nese mke inat une prap tcoj selam
Edhe kurr tngjitem i njejti kam me kon
I njejt kur kom pare i njejt dhe pa pare
Ti svlen asnje grosh kjo po shihet ashiqar

Shonak sillet neper lagje
Ti atë e don per jet
Hiç nuk ja han
Un ti qi nga dy për njëherësh

Chours:
Klikime pak amo vleren e madhe
Lidhjet e forta pranaj hyna nket valle
Vet i han masanej kerkojn ti falim
Krejt thojn diçka se venin e kallim

Verse 2:
Kot nuk thonin se vdes e funit shpresa
Mu mvjen çudi se mduken krejt si kunja shkrepsa
Dikur sna donin mrapa shpine shan
dhipin emrin tim ja permen sot per me e nxon

My click vijn e tfikin
Rruje bythen mir se kan probleme me ligjin
Maroj pun prej nmakin e kaloj limitin
Jena full adrenalin ti rutin e ke pas vitin na

se storyt mi shef si shkerdhat
Kom lidhjet me grupin më emër n'estrad
E kta let lehfin sa dojn na i rrujn me biga rroje
Pyte ti kon dush, tregojn e kan prej pervoje ya

E do prej ktyne mu ma kthyn shpinën
Kjo mka shty atyne une me u vu vijën
Folin krejt ca shohin nfilëm
Ato hapen bythesh ndersa une kurr nuk shtirem

Besen ja fala por pata urrejtje
I vetem ja dola pa pik mbeshtetje
Doren nuk ma zgjaten veten e tregun
Ju shum mir e dini se, na bojna zhurm

Shonak sillet neper lagje
Ti atë e don per jet
Hiç nuk ja han
Un ti qi nga dy për njëherësh


Më Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet