Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Shonak & Young Raf - Anormal  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/01/2019

2019-01-31T21:26:20


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Anormal" kënduar nga Shonak & Young Raf.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shonak & Young Raf i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet