Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shonak - Ma Bella

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Bella".
3. Video është e këngës "Ma Bella", por nuk këndohet nga Shonak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shonak - Ma Bella  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/05/2019

2019-05-25T18:45:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Bella" kënduar nga Shonak.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shonak i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Geri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ajo m'don mu spo don bari
Ajo s'don lambo as ferrari(2x)

Hey,ciao ciao ma bella
Se si ty nuk ka tjera
Se ti je ma e mira
Shijon si nutella ma bella

Prap prap prap
M'thirr n'telefon
Nuk e di pse xhelozon
Prap prap mu m'kerkon
Amo ky djali mo nuk t'don

Po t'du afer pse jena larg
Hajd hajd shihemi ne pak
Se mo nuk mund t'rri pa t'pa
Jo nga ty kurr me u nda

Se kur jena kon bashke
Se n'zemer tjerat dalin jasht
Se tash me ty ndihem shume high
E tjerve i them bye bye
Bye bye,une jo nuk kam faj
Se me ty ndihem tash high
Shumm highhh,shume high jajaja
Hajde me afer ndihemi fly
Me ty ndihem fly
Si me kon pushime n'Dubai
Ndihem fly,ndihem fly

Ajo m'don mu spo don bari
Ajo sdo lambo as ferrari(4x)

Nje thirrje t'humbur n'telefon
Kur kaloj del n'ballkon
100 thirrje po m'con
Mesaxhe pom bon m'don
Ciao,ciao,ciao ma bella
Nuk te kam thon nutella
Se n'zemer t'kam hy thelloo
Je si kok pom shijon si nutella

Hey ciao ciao ma bella
Se si tu nuk ka tjera
Se ti je ma e mira
shijon si nutella ma bella(2x)

Ajo m'don mu spo don bari
Ajo sdo lambo as ferrari(4x)

Ajo m'don mu spo don bariii
Ajo s'don lambo ajo s'don ferrarii(2x)Më Shumë Këngë Nga Shonak:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet