A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shontelle

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Shontelle Layne
  • Vendlindja:
  • Saint James 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Shontelle është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Shontelle Layne, known professionally as Shontelle, is a Barbadian singer-songwriter. She released her debut album Shontelligence in November 2008. Her second album, No Gravity, was released in September 2010. Her singles, "T-Shirt", and "Impossible", achieved modest international success. Shontelle began work on her debut studio album in early 2008, and completed the album in six months. The album's title was given to her by the album's engineer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Jazmine Sullivan

Keri Hilson

Beyonce

Kelly Clarkson

Ciara

Jennifer Hudson

Britney Spears

Vanessa Hudgens

Miranda Lambert

Kat Deluna


Tags: Shontelle

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019