A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Shook është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Dhjetor 1994, Shook marrin pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Jam I Lire". Në vitin 1996, Shook publikojnë albumin "Semafor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sheki Hoxha

ParadoX

Ngroba

Grupi Aida

Bon Bon Band

Lindja

Djemt E Drinit

Asgje Sikur Dielli

Votra

TNT


Tags: Shook, Grupi Shook

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019