Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shota Baraliu - Une Vlej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Vlej".
3. Video është e këngës "Une Vlej", por nuk këndohet nga Shota Baraliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shota Baraliu - Une Vlej  (Feat. Genc Prelvukaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Genc Prelvukaj

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 2"

Këngë e albumit:

"Permbledhje"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Genc Prelvukaj

13/07/2013

2013-07-13T12:44:35+00:00Qdo dit qe zbardh zbardh ajo e shtrir shtrir mantil te bardh bardh ne vendin tim rri .
Ka jet luksoze ka para si gjithandej ti e din qe une vlej po parja s'osht kurgjo

Ref
Vetem 1 Euro , me shum nuk vlen, tani mir e shoh si ti ne qdo kend gjej. Baraz me 1 euro , mall i shpenzuar , tani mir e shoh vlera e jote ka devaluar

Qdo dit qe zbardh zbardh ajo e shtrir shtrir mantil te bardh bardh ne vendin tim rri .
Ka jet luksoze ka para si gjithandej ti e din qe une vlej po parja s'osht kurgjo


Ky tekst u dërgua nga  tonny
Më Shumë Këngë Nga Shota Baraliu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet