Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Shpat Deda - Ninullë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

20/01/2017

2017-01-20T18:53:14+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


Dy tre dite kalun prej kur t’pashe n’anderr
M’kish marre malli prape me ta ni zanin
Me sy n’gjume u bona prape I vogel
Kur u zgjova perralla e kish mbrri fundin

Gjithe m’ke mesu me u kujdese per trupin
M’ke lexu per me ma zgjanu mendjen
Ftyra na buzeqesh sa here permendesh
Andra tash osht rrite e t’mban me veti

Jena mbledhe prape me festu e
Shpirti jot shkelqen n’secilen ftyre
Kam marre za une me t’kendu e
Ti Nanush vallezo se je e lire

Dy tre dite kalun prej kur t’pashe n’anderr
M’kish marre malli prape me ta ni zanin
Me sy n’gjume u bona prape I vogel
Kur u zgjova perralla e kish mbrri fundin

Jena mbledhe prape me festu e
Shpirti jot shkelqen n’secilen ftyre
Kam marre za une me t’kendu e
Ti Nanush vallezo se je e lire
Kam marre za une me t’kendu e
Ti Nanush vallezo se je e lire


Më Shumë Këngë Nga Shpat Deda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet