Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  343
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Shpat Kasapi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Shpat Kasapi është këngëtar shqiptar nga Ish Republika Jugosllave e Maqedonisë. Babai Shpat Kasapit ishte Naim Kasapi prej Tetove ndërsa nëna e tij ishte e Gjylymsere Ramadani nga Tetova. Talenti i tij ishte muzika, kryesisht tallava Ai mesoi ne shkollen fillore "Liria" ne Tetove pastaj shkoi ne kolexhin turk "Yahya Kemal" ne Shkup kurse fakulltetin e kryejti ne Universitetin "FON" ne Shkup.Karierën muzikore e filloi që nga mosha e re, ku pas dis...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-I dashuri i

Afërdita Dreshaj

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

60 🔥Bukurane (2012)

Sa Më Lëndoi (2011)

Medikament (2010)

Live (2009)

Gajdexhiu (2009)

Best Of (2008)

Sillu Pshtillu (2008)

S'e Pranon (2007)

Kush Të Ndau Prej Meje (2006)

Pa Ty S'jetoj (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

5
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adrian Gaxha

Ermal Meta

Ermal Mamaqi

Kastro Zizo

Bes Kallaku

Flori Mumajesi

Elgit Doda

Alban Skënderaj

Seldi Qalliu

Olen Cesari

Tags: Shpat Kasapi, Shpati, Aferdita Dreshaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet