Më mbaj mend (për 1 muaj)


Policët Nuk E Dënojnë Shpat Kasapin, Por Me Një Kusht

Nuk ka akoma asnjë votë

[08-09-2015]
Këngëtari Shpat Kasapi si duket mbrëmnë ka pasur pak probleme me policinë pasi ai është ndaluar për shkak të shpejtësisë së tejkaluar.

Por çudia e madhe ka ndodhur teksa është ndaluar nga policia dhe normal si çdo kush tjetër ka kërkuar falje, policët e kanë falur por me një kusht!

Ata kanë kërkuar nga Shpati një foto me një autograf dhe në këtë mënyrë ai së bashku me menaxherin e tij që ishte në makinë do të ishin të lirë.

Shpati e ka pranuar këtë gjë dhe fotoja teksa ai ka qenë me policët ka bërë xhiro në rrjetet sociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull