Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapin E Kaplon Nostalgjia, Publikon Foto Kur Ishte I Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[28-09-2015]
Këngëtari Shpat Kasapi ka një kohë mjaft të gjatë në skenën tonë duke qenë se ai e nisi që i ri në moshë karrierën e tij si këngëtar, ku të gjithë e mbajmë mend nga hiti i pashterrshëm "Axhamiu".

Vitet kaluan dhe tashmë Shpati është një ndër emrat më të njohur të skenës. Por prap se prap, edhe pse vitet kalojnë, nostalgjia për atë moshë e përcjell sërish Shpatin.

Ai sot në rrjetin e tij social në Instagram ka publikuar një foto ku shihet ai kur ka qenë i ri. Jo atëherë ku ishte në fillimet e veta por më i ri se sa është sot.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet