Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Pa Ty S'jetoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty S'jetoj".
3. Video është e këngës "Pa Ty S'jetoj", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Pa Ty S'jetoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36

Teksti:

Shpat Kasapi

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '05"

Këngë e albumit:

"Best Of"

Këngë e albumit:

"Pa Ty S'jetoj"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2005

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00(Intro):
Te dashuroj,
per jet ty s'te harroj
pa ty s;jetoj
pa ty dua te vajtoj.

(Vers 1):
Nganjehere me ben te cmendem,
nganjehere me ben te qaj
O sa shum ty te kerkoj,
sa te kujtoj.

Per ty gjithcka do te bej,
zemren time ta dhuroj
Cdo minut te jetes time
ty do ta kushtoj.

Ref:
Te dashuroj,
per jete ty ste harroj.O-o-o!
Pa ty s'jetoj
pa ty dua te vajtoj.
Te dashuroj,
per jete ty ste harroj.O-o-o!
Pa ty s'jetoj
pa ty dua te vajtoj.

Heya-heya-heya-ya-ya.
Heya-heya-heya-ya-ya...

Pa ty dielli nuk me ngrohe,
pa ty hena nuk ndricon
Pa ty zemra eshte e verber
lote ne shpirtin tim.

Per ty gjithcka do te bej,
zemren time ta dhuroj
Cdo minut te jetes time
ty do ta kushtoj..

{Whispers}:
Te dashuroj--hei hei je he
pa ty s'jetoj--pa ty,s'jetoj
Te dashuroj--pa ty s'jetoj
Heyiiiiiii pa ty s'jetoj.

Ref:4x
Te dashuroj,
per jete ty ste harroj.O-o-o!
Pa ty s'jetoj
pa ty dua te vajtoj.
Te dashuroj,
per jete ty ste harroj.O-o-o!
Pa ty s'jetoj
pa ty dua te vajtoj.

Heya-heya-heya-ya-ya.
Hey hey hey ih ih hii
Heya-heya-heya-ya-ya.
pa ty s'sjetoj
Heya-heya-heya-ya-ya.
U.u.u.u
Y hy hyyyyy
Pa ty s'jetoj
Pa ty s'jetoj !!!


Ky tekst u dërgua nga Jola
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet