Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - S'kemi Më Romancën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Endrrat ti mi ke marur
Edhe shpresat mi ke shuar
Edhe pse une ne shpirt
Po ndjehem i pervluar

Dhe shpesh kam menduar
Sikur une kam gabuar
E pergjigje askund smund te gjeej

Tani me skemi romance,
Por ne mes kemi distance,
Mbeti kenga e kenduar qe ty
ta kam perkushtuar,,, ( 2x)

Diku larg ti ke shkuar
Jet te re tash ke filluar
Dhe sa shpejt ke haruar
Se nje zemer shum te don

Dhe shpesh kam menduar
Sikur une kam gabuar
E pergjigje askund smund te gjeej

Tani me skemi romance,
Por ne mes kemi distance
Mbeti kenga e kenduar qe
Ty ta kam perkushtuar(4x)

****

Tani me skemi romance
Por ne mes kemi distane
Mbeti kenga e kenduar
qe ty ta kam perkushtuar (2x)


Ky tekst u dërgua nga Zulejha

Shpat Kasapi - S'kemi Më Romancën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kemi Më Romancën".
3. Video është e këngës "S'kemi Më Romancën", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0