Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Engjell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

te shoh duke qeshur
je kaq e mnjihshme
e pa arritur
ne syt e mi je si nje engjell

ref:

do te dhuroja nje yll
por nuk do duhet
drita pas nje vetetim
nje deshir do mbetesh
thjesh e manjihshme
asnjeri si ti
ndoshta nje engjell je

te shoh duke qeshur
nje kaq e thjesht
indispensabile te kuptosh
qe si ti ska
ndoshta eshte me mir te jet keshtu
me ate drite te me mbrosh
se si ti ska njeri

Ky tekst u dërgua nga Era


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 09/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0


Shpat Kasapi - Engjell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell".
3. Video është e këngës "Engjell", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.