A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Fajin E Kam Vet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Sa Me Lendoi"

Song from the album:

"Sillu Pshtillu"


Sa her po t’them qe s’du me t’pa
E prap s’po mundem me tu nda
Sa her po t’them qe du me t’lan
E neser harroj qka t’kam than

Do te tretem pak nga pak
Sikur zemra kur s’ka GJAK

Fajin e kam vet qe nuk jam rahat
Pse kerkoj ma shum kur ty t’kam ngat?
Fajin e kam veq qe s’po sho me sy
Pse kerkoj ma shum kur jam me ty?
Pa ty nuk mundem qe ta boj dot un asnje hap
Ti je vet jeta qe e shijoj un dit e nat


Lyrics submited by www.wowlyrics.com
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019