Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Shpat Kasapi - Mos Jeto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Jeto".
3. Video është e këngës "Mos Jeto", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shpat Kasapi - Mos Jeto Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/12/2008

2008-12-13T21:25:12+01:00Mos jeto per mua ti
se nuk te dua une ty.
Te takova vetem per shoqeri
e ti nuk ishe per ate qellim.
Me fal qe te lendova se me ty u gabova.

Nuk te pata thene
se per ta ber xheloze tjetren ty te mora.
Me fal se gabova une me ty.
Mos thuaj se nuk jeton per fain tim.

Kur vetes nuk ja fali nese ti lendohesh.
Te lutem largohu se ty nuk te dashuroj.

Mos jeto per mua ti se nuk te dua une ty.
Te takova vetem per shoqeri e ti nuk ishe per ate qellim.
Me fal qe te lendova se me ty u gabova. 2x


Ky tekst u dërgua nga Jehona
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë