Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Shpat Kasapi - Do Të Vijë Një Ditë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente

Asnjë Koment

01/11/2002

2002-10-31T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Këngë e albumit:

"Best Of"

Këngë e albumit:

"Do Të Vijë Një Ditë"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2002
Besom ne rrugen time eja me ndje
Besom me mbajt te zgjuar eja m'perqafo

Jeta nuk eshte uji a sonte ne agim
Deshirat deshirojm se bashku te enderrojm

Ref (2x):
Do te vij nje dite te kthehem nga havo
Me thuaj jam vetem per dit nga pak
S'do te kem me dhimbje si dhimbje te hapur
Ti mu bohesh qe je ket dhome vetem nje premtimi

Mos me merrni endrren me lini te jetoj
Te jetojm te dy ka shum dashuri
Deshiren mos e baj varrum nga ty
Qdo nate qe las pa mua eja te une

Ref (4x):
Do te vij nje dite te kthehem nga havo
Me thuaj jam vetem per dit nga pak
S'do te kem me dhimbje si dhimbje te hapur
Ti mu bohesh qe je ket dhome vetem nje premtimi


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet