Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Shpat Kasapi - Për Lajka Nuk Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/05/2002

2002-04-30T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Do Të Vijë Një Ditë"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Lajka Nuk Di" kënduar nga Shpat Kasapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpat Kasapi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet