Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Ti Je Ajo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Ti Je Ajo  (Feat. V-ton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2009

Komente

Asnjë Koment

Featuring

V-Ton

14/12/2009

2009-12-13T23:00:00+00:00Ti je ajo ti je ajo,ti je ajo, ti je ajo.....
Ti je ajo, ti je ajo, ti je ajo,ti je ajo...

Shpati:
Mmm ,aaaa.
E rëndë për mua
Ishte kjo histori
E rëndë për mua
Ishte kjo dashuri
Me krejt qka pata
Të doja unë i sinqertë
Po ti s'më doje me seriozitet
Tani kur me kujtohet
Se një ditë ne ishim bashkë
Dal-ngadal e kuptoj
që s'mund te jemi më bashkë
pas t'gjitha rrenave
Që unë prej teje i kam dëgjuar
Dhe pas disa konflikteve
Që un prej teje i kam pësuar

Ref:
Ti je ajo
që puthjen time refuzove
Ti je ajo
Që mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kështu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurinë nuk e vlersove

V-Ton:
Kujtoje niher veten
Ku je kan
Dhe me mu t´jesh apet bashk
tash eshte vone
E kishte fillimin dhe mbarimin
Dashuria jone
Mos e ki dert
Se vjen koha e harrojme
Ti vazhdone
Lype fatin tjeter kun
M´vjen keq po e jona mori fund
As e para as e fundit
S´je per mu
Kjo pun ka maru
S´ka qa me menu
As un nuk deshta me maru
Fajin kush e ka a thu
Tash boll se s´du me t´ndegju
Nuk te du jo nuk te du
E di eshte ron me perballu
Munoju krejtsisht mem harru
Sjam per ty e sje per mu
Gjithqka ish fit
Tash ka kalu

Ref:
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine se vlersove

Shpati:
E rende per mua
Ishte kjo histori
E rende per mua
Ishte kjo dashuri
Me krejt qe pata
Te doja un i sinqerte
Po ti s´me doje me seriozitet
Tani kur me kujtohet
Se nje dite ne ishim bashke
Dal-kadal e kuptoj
qe smund te jemi me bashke
pas t´gjitha rrenave
Qe un prej teje i kam degjuar
Dhe pas disa konflikteve
Qe un prej teje i kam pesuar

Ref:(x2)
Ti je ajo
qe puthjen time refuzove
Ti je ajo
Qe mua me largove
E tash je vet
Se kshtu e deshte
Kshtu mbarove
Ti je ajo
Qe dashurine se vlersove.


Ky tekst u dërgua nga Teuta
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet