A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shpat Kasapi - Bjeri Gajdes Gajdegji


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  22

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Live"

Song from the album:

"Gajdexhiu"


Sot Ka Fest E Gjith Shqiperija
Hidhet Vallja E Nuk Pushon,
Gjemon Kodra Kercet Alltija,
Bjeri Gajdes O djalooo (hoooo)

Ref (x2)
Bjeri Gajdes Gajdexhi
Bjeri Mos Tu Ndalte Dora
Gajdexhi more djal i ri
sot feston kosova.

Sot Ka Fest E Gjith Shqiperija
Hidhet Vallja E Nuk Pushon,
Gjemon Kodra Kercet Alltija,
Bjeri Gajdes O djalooo (hoooo)

Ref (x2)
Bjeri Gajdes Gajdexhi
Bjeri Mos Tu Ndalte Dora
Gajdexhi more djal i ri
sot feston kosova.


Lyrics submited by Besmmir Albion Besa Edita
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019