Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Me Jep Nje Pik Uje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Jep Nje Pik Uje".
3. Video është e këngës "Me Jep Nje Pik Uje", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Me Jep Nje Pik Uje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Maturantet"

Këngë e albumit:

"Medikament"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Në vendin tim të kishe një minutë ti do e kuptoje sesi jam aaahh.A e din se shpirtin ti ma ke këputë bukuri pse nuk të kam?
Unë lutem të më japësh një pikë ujë,
më beso etja më mbytë.
Shkretëtirë e Saharës pa ty s'po mujë më jep ujë vetëm një pikë.

Më jep një pikë ujë,
më jep një pikë ujë etjen time që ta shuaj po të them se pa ty s'mujë...

Zemra e shpirti mua më janë tha vetëm ti mundesh me m'shpëtu aaahh.
Eja kthema jetën t'lutem më kupto një pikë ujë me ma dhuru...

Unë lutem të më japësh një pikë ujë,
më beso etja më mbytë.
Shkretëtirë e Saharës pa ty s'po mujë më jep një pikë ujë.

Ref.
Më jep një pikë ujë...


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet