Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - Ajo Me Mungon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Me Mungon".
3. Video është e këngës "Ajo Me Mungon", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - Ajo Me Mungon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Medikament"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00ndoshta eshte kjo hera e parë
qe pa ty sonte po dal
tjeter kush afër me rri
por un mendjen e kam tek ti
me ty nuk kam qen i drejt
tash po e paguaj shtrejt
tjetra mallin tend sma jeg
s'ma do zemra as me prek

ref

me pas dit qe vjen tek unë
nuk kisha dasht asgje me shum
vetëm nje gje mbetet ket jetë
dashurija e vertet2x

ndoshta unë isha shkaktar
qe me sjemi si me pare
ne ket bot nuk ka njeri
qe sme pyt pse sjam me ty
me ty nuk kam qen i drejt
tash po e paguaj shtrejt
tjetra mallin tend sma jeg
s'ma do zemra as me prek

ref

me pas dit qe vjen tek unë
nuk kisha dasht asgje me shum
vetëm nje gje mbetet ket jetë
dashurija e vertet2x

ref

ndoshta jam shkaktar
qe mo nuk jem si me pare
ndoshta kam gabu
dhe tash po vuj


ndoshta jam shkaktar
qe mo nuk jem si me pare,si me pare

me pas dit qe vjen tek une
nuk kisha dasht asgje me shum
vetem nje gje mbetet ket jete
dashurija e vertet2x


Ky tekst u dërgua nga Nora
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet