Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - S'kemi Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Hooo i yeah hoooo i yeahh

Jo nuk te harroj
zemer ty te mbaj
Qdo pik lotit qe derdh
me ben qe te kem faj

Ishim shume te ri
dhe pa pervlu fare fare
Sa her qe u mshefem
na dilte ashiqare

Ref:
S'jam per ty, thojne kurishtaret
per zili, s'dinin ne te dy te marrin
me mjeshtri, ata arriten midis nesh
Ne po qajm nje tjeter tash ndjehesh


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Shpat Kasapi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2004
Teksti: Avni Qahili


Shpat Kasapi - S'kemi Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kemi Faj".
3. Video është e këngës "S'kemi Faj", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:


Komente 0