Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Te Kam Humbur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Bukurane"

Komente

1 🔥

10/07/2012

2012-07-10T14:12:46+00:00Çdo nate ty te kerkoj
Ne çdo rruge ne k'te qytet
Por jam lodhur
Dhe nuk e di ku te kerkoj as vet
Ishe ti nje moment
Qe e jetova me kenaqesi
Tash je mbet veç nje kujtim
Qe m`fal dhimbje si asnjeri
Sot po rri perballe murit
I vetmuaaar
Ti nuk je me me mu'
Çdo gje ka ndryshu

reff.
Tani po e shoh
Ti qenke ajo
Qe une e kam humbur
Por te lutem mos aktro
T`me behesh qe je e lumtur
Shko
Por mos e harro
Ndryshe ishe ndryshe je sot
Tash vetem po jetoj
Me kujtime thelle ne lot

Sot po rri perballe murit
I vetmuaaar
Ti nuk je me me mu'
Çdo gje ka ndryshu

reff.2x
Tani po e shoh
Ti qenke ajo
Qe une e kam humbur
Por te lutem mos aktro
S`mund te behesh qe je e lumtur
Shko
Por mos e harro
Ndryshe ishe ndryshe je sot
Tash vetem po jetoj
Me kujtime thelle ne lot


Ky tekst u dërgua nga Belieber
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet