Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Shpat Kasapi - Ma Ban Kastile  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

10/07/2012

2012-07-10T14:18:40+00:00

Këngë e albumit:

"Bukurane"
pa te marr sdo te lè un si ty sgjeta asnjo ma jep se von eshte numrin e dhomes ti prap kas e bon diqka po me rrotullon do ti harxhoja edhe milionat nese sje vet ti mos ja trego burrit sonte nuk t'lo sikur tjet hera e fundit te premtoj se kjo ver eshte vera e duhur djelli doje vet ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don falmi kto net lerem tè tè puth njè her ta ndjej aromèn shqer e èmbèl tè lutem mos fle jam un qè tè flas shum qet plazhin na zgjoje neser nè mengjes nese sje vet ti mos ja trego burrit sonte nuk t lo sikur tjet hera e fundit tè premtoj se kjo ver eshte vera e duhur djelli doje vet ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don ta them prej zemres time ske qka me ban kastile synin ma rrotullon e di qe ty takon hajde ti hidhe hidhe per mua dridhe dridhe syrin ma rrotullon e di qe ti ta don


Ky tekst u dërgua nga  arberim
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet