Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Shpat Kasapi - Ndjenja E Saj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

14/08/2018

2018-08-14T14:17:06+00:00

Muzika:

Anxhelo Koci

Teksti:

Ergys Shahu

Orkestrimi:

Alsked Rrenja
Gjdo Mengjes me ty jam
edhe pse nuk te kam
Veten time mashtroj,ee
Zemren time e ke
frymen tende e ndjej,
Ti s'mund ta kuptosh
Kishim Njeri tjetrin,
me thuaj ku je ti,
Pse nuk te kam prane, ha aa

Veten e lendova
n'mendje ty tu t majt
me shpirt te kendova,
per ty dhe zemra ndal,
por ti ndjenja skee as faj,
fjalet qe mi the ku jan?

Gjdo Mengjes me ty jam
edhe pse nuk te kam
Veten time mashtroj,ee
Zemren time e ke
frymen tende e ndjej,
Ti s'mund ta kuptosh
Kishim Njeri tjetrin,
me thuaj ku je ti,
Pse nuk te kam prane, ha aa

Veten e lendova
n'mendje ty tu t majt
me shpirt te kendova,
per ty dhe zemra ndal,
por ti ndjenja skee as faj,
fjalet qe mi the ku jan?

N'zemer ty ty t 'maj ajaj

n'zemer ty te t ' maj ajaj


Ky tekst u dërgua nga Ilire Sejdiu
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet