Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shpat Kasapi - E Do Zemra Çikën

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Do Zemra Çikën".
3. Video është e këngës "E Do Zemra Çikën", por nuk këndohet nga Shpat Kasapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpat Kasapi - E Do Zemra Çikën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

11/08/2020

2020-08-11T14:00:05+00:00Je më mira, je më mira ti xhan
Krejt sendet ti fali
Hajde, ajde, se ki mi ra pishman
Jepja, jepja ti djalit

Miliona, miliona për ty i dho
Zemër, jo nuk e kam gajle
Me ia nis, me ia nis pa ty nuk bo
Hajde sille mos t'vjen marre

E do zemra çikën, e do çikën
E don ashiqare
Me to e nisi ditën, nisi ditën
S'blej dashnin me pare
2x

Shpirti im fle në kraht e tu
Te ty e gjej veten
Valla valla valla tjetër s'po du
Të fali dhe jetën

Miliona, miliona për ty i dho
Zemër, jo nuk e kam gajle
Me ia nis, me ia nis pa ty nuk bo
Hajde sille mos t'vjen marre

E do zemra çikën, e do çikën
E don ashiqare
Me to e nisi ditën, nisi ditën
S'blej dashnin me pare
2x

Foli, foli zemrës për mu
Foli, mos ki marre për mu
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Shpat Kasapi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet