A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpend Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Shpend Limani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 27 Qershor 2013, Shpend Limani & Metina Mustafa publikojnë videoklipin "O Muhammed". Më datë 16 Shtator 2015, Shpend Limani & Selma Bekteshi publikojnë videoklipin "Allah". Më datë 2 Qershor 2016, Shpend Limani publikon videoklipin "Ja Resulallah (Muhammed A.S)". Muzika e këngës u punua nga vetë Shpend Limani, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sedat Beqiri

Riad Sulimani

Gazmend Hyda

Orhan Regjepi

Egzon Abazi

Nexhip Xhaferi

Murtez Xhaferi

Amar Ismaili

Avdush Krosa

Naim Qukiqi


Tags: Shpend Limani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019