Shpend Rama
Shpend Rama

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Gjermani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani

Biografia

BIOGRAFIA: Shpend Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 3 Maj 2020, Shpend Rama publikon videoklipin "Nanë E Babë I Lash Vëtmi". Teksti i këngës u shkrua nga Mergim Gashi, ndërsa orkestrimi u punua nga Lili Rama. Më datë 29 Gusht 2022, Shpend Rama & Gazmend Krasniqi publikojnë videoklipin "Na U Mbyll Dera". Më datë 15 Shtator 2022, Shpend Rama & Fatlinda Rama publikojnë videoklipin "Lum Aj Lum Moter Qe Ka"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0