Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpendos

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Shpendos është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Gusht 2006, Shpendos merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "S'je Për Mu", në bashkëpunim me Burim Shala....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Zhpend

E'z

Shoni Shon

Slim

1keyy

Ego

Kepi

Shmerak

Tifi Ag

Diks

Tags: Shpendos


Komente mbi këtë artist