Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpëtim Mustafa

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Shpëtim Mustafa është një këngëtar i njohur. Shpetim Mustafa i lindur më 13 Prill 1993, është një djalë nga Kumanova i cili ka filluar të merret me muzikë që në moshë të vogël. Shpetimi është një nga premtuesit e rinj në muzikën shqiptare. Në vitin 2010 në moshë 17 vjeç, arrin një sukses tepër të madh në "Albanians got talent". Më datë 30 Gusht 2012, Shpëtim Mustafa publikon videoklipin "Kërkoj". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Shpëtim Mustafa. Në vitin 2012, Shpetim Mus...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shpëtim Mustafa, Shpetim Mustafa

Komente 1