Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpici A.K.A Adorable - T'silli N'estrad (Feat. Emo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Shpici 1:

Kshyr qysh Shkoj ma NALT Kerset BEAT t`kalli n`takt
T`kom than qe jom i SAKT secila PUN e ka me vakt
Ska nevoj per FAKT Qe u Ktheva PRAP
Gojen jau Msheli QAP Shpici KING OF RAP
Si kena ment te LETRA T`Sakatoj t`Lo me tmeta
n`Desh vi vet n`desh vi me 500 VETA
Rak tak tak REPI KTU U HUP
A pe she Se kush KOKA ma i Forti ktu n`SHKUP
Eii nGo ajt ta ni 1 ZOO
Shuj ri Anesh Ju rxOj vec me FLOW
Shpici KNEJ hëë Kush pom Permen
Mos um Dil perpara se n`Ftyr t`Lo shejj
Ri anesh Nese O Puna te BURNIA
Dalloj n`Veper DALLOJN veprat e mia
Apet BACK n`Pesh Shum i Ronnn
Nese do Kundershtim Mledhi te TON YEEE

Shpici Reff :

t`silli n`estradd .. boj gangsta jo BALAD
t`gjeki sikur flakk ..rrima jeme shum pergjakk
Dallimi o DIT E NAT ..shum shkurt a shum i gatt
un estradd kur jam kan .. ti djep je kan tu TAT

Emo 2:

he be nonenn kshyrek kshyre shka ju bOna
edhe vet pe shifnii se mue po ma konaa
o budaLL shtine n`kryy se kur nuk derzona
dhe pse kaniher pushojna po kur nuk DeshTojna
fakTeT po tkallzojn veT per ket sen MAN
ODK namber one rudhne gOjenn mos leni si qen
permeni baRii thika aLLtiaa kishe na gangstera
Kur Erdh puna Te beLajaa ju n`gjiTa si posTera
hik bir hikk se qashtuuu e ki ma lett // o papak
perr mem rxuu mu duhesh me BashKpunu me shtet
repera amateraa kerkaa juve sju vje era
hikni mor pedera se per juvee u msheL deraa
Fjal krejt me veper .. Stil si temin nuk ka tjeter
une sillna naper Shkup .. me Vrasesit e vjetter
t`silli Nestrad t`Bi rep t`nXet 100grad
A ki pa Ma t`Ran .. NormaL Si un Mo sen Gjon // Yehh

Shpici Reff :

t`silli n`estradd .. boj gangsta jo BALAD
t`gjeki sikur flakk ..rrima jeme shum pergjakk
Dallimi o DIT E NAT ..shum shkurt a shum i gatt
un estradd kur jam kan .. ti djep je kan tu TATNuk kemi video për këtë këngë.


Shpici A.K.A Adorable
Featuring: Emo
Publikimi: 31/08/2011


Shpici A.K.A Adorable - T'silli N'estrad
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'silli N'estrad".
3. Video është e këngës "T'silli N'estrad", por nuk këndohet nga Shpici A.K.A Adorable.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpici A.K.A Adorable:


Komente 0