Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Berisha - Me Ka Marrë Malli Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Merr gjergjefin goce dil ke ara
Merr gjergjefin goce dil ke ara
Hej m’ka marrë malli shpirto
Hajde ke lala (2x)

Ndiz cigaren çuno dil ke mani
Ndiz cigaren çuno dil ke mani
Hej m’ka marrë malli shpirto
Hajde ke xhani (2x)

M’paske vesh oj goce bluzë te kuqe
M’paske vesh oj goce bluzë te kuqe
Hej, je e bukur goce t’marr për nuse
Hej, je e bukur goce t’marr për nuse

M’paske vesh o çun jelek të bardhë
M’paske vesh o çun jelek të bardhë
Oh ta bojmë dasmën shpirto në behare
Oh ta bojmë dasmën shpirto në behare


Ky tekst u dërgua nga  stafi

Shpresa Berisha - Me Ka Marrë Malli Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ka Marrë Malli Shpirt".
3. Video është e këngës "Me Ka Marrë Malli Shpirt", por nuk këndohet nga Shpresa Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Berisha:


Komente 0