Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Berisha - Sy Jeshile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Veç ma e bukura kangë bylbyli
Ndoshta mundet me të ndërrue
O sa fort po digjem unë porsi qiri
Dhe se sa fort moj po të due
O sa fort po digjem unë porsi qiri
Dhe se sa fort moj po të du

Refreni:
Sy jeshile , gojë sheqere
Oj buzë ambël si qershi
Ke pasë thanë se n'zemrën time
Askush tjetër s'ka me m'hy (2X)

Ti mori vashë m'robnove jetën
Me buzëqeshjet që m'i dhe
Ende fjalët tua po m'përshpërisin
Veç se ti shpirt për mu je
Ende fjalët tua po m'përshpërisin
Veç se ti shpirt për mu je

Refreni:...

Shumë herë gjumi te ka kaplue
Veç se hijen t'kam shikjue
Emnin tuj ta thirrun Pse m'je largue
Me lotë në sy atëherë unë jam zgjue
Emnin tuj ta thirrun Pse m'je largue
Me lotë në sy atëherë unë jam zgju

Refreni:...


Ky tekst u dërgua nga Green Eye

Shpresa Berisha - Sy Jeshile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Jeshile".
3. Video është e këngës "Sy Jeshile", por nuk këndohet nga Shpresa Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Berisha:


Komente 0