Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Berisha - Rrush I Kuq I Bukuro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  15

rrush i kuq o i bukur o x2
dil se po te presin o x2
thuaj o le te presin o x2
sa ta hedh un vellen o x2
vellen e qëndisur o x2
per fytyre hujdisun o x2
dy lule pas malit o x2
ç'po i thot njëra shoqes o x2
ta mora beqarin o x2
beqarin te parin o x2


Shpresa Berisha - Rrush I Kuq I Bukuro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrush I Kuq I Bukuro".
3. Video është e këngës "Rrush I Kuq I Bukuro", por nuk këndohet nga Shpresa Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Berisha:


Komente 1