Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shpresa Gashi - Këngë Për Nënë Terezën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Nënë Terezën".
3. Video është e këngës "Këngë Për Nënë Terezën", por nuk këndohet nga Shpresa Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shpresa Gashi - Këngë Për Nënë Terezën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/05/2016

2016-05-31T13:44:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Nënë Terezën" kënduar nga Shpresa Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Grupi I Të Rinjve Gjirokastër. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

inçizimi i këngës Radio Francë ( Paris 1994 )
marrës - Arian Shehu
kthyes - Mehmet Vishe
hedhës - Roland dhe Kastriot Çenko
iso - Ramiz Braja,Kastriot Vishe,Mevlut Meleqi,Lili Çenko

Gonxhe ishe,gonxhe je,
moj Nëne..

Drita e fukarenjëve,
moj Nëne..

Të pa bukëve të pa streh,
moj Nëne..

Dy emra të bukur ke,
moj Nëne..

Nënë Terezë,dhe Gonxhe je,
moj Nëne..Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gashi:


Komente mbi këtë këngë