A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shpresa Gojani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Shpresa Gojani është këngëtare e njohur. Për Shpresën plot gojë mund të thuhet se është një nga vokalet më të mira që ka skena muzikore shqiptare dhe duket se ka vendosur që të bëj karrierën e saj dhe t’i përkushtohet gjithmonë muzikës por pa bërë shumë zhurmë. Zhurma më e madhe e saj është puna, të cilës i është përkushtuar dhe po e bën shumë mirë, jo vetëm në klipe, mbrëmje muzikore, por edhe në dasma. Shpresa është e shkolluar në muzikë dhe është femra e parë kosovare që ka studiuar instrumentin frymorë trombon.

Më datë 10 Maj 2011, Shpresa Gojani publikon videoklipin "S'eshte Problemi Im". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative.

Më datë 23 Dhjetor 2012, Shpresa Gojani publikon videoklipin "E Vendosur Jam".

Më datë 14 Korrik 2013, Shpresa Gojani publikon videoklipin "Ma E Mira Ma E Bukura".

Më datë 10 Qershor 2016, Shpresa Gojani publikon videoklipin "Jem Dashuru".

Më datë 10 Qershor 2018, Astrit Mulaj & Shpresa Gojani publikojnë videoklipin "S'ka Si Tupani E Qiftelia".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019