A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Shpresa Gojani - S'eshte Problemi Im


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2011

2011-05-10T19:16:49

Video Produksioni:

EMF Creative


nuk je ashtu si flet
i embel dhe shum i sinqert
ouuuuuuuuuuuoooooooo ooooooooooo
zemren e zez e ke
ouuuuuuuuuuuoooooooo ooooooooooo
sikur un askush tjeter nuk te njeh

ref 2x
nje her puthje pastaj kafshon ky esht stili yt qe tiii
nuk e ndron a e ben me qejf apo me qellim ky sesht problemi im

ndoshta jeton shum gjat
por njerezit sikur ti skan faaj
ouuuuuuuuuuuoooooooo ooooooooooo
kafet qe i ke baa
ouuuuuuuuuuuoooooooo ooooooooooo
do vi dita qe ke me inat

ref 4x
nje her puthje pastaj kafshon ky esht stili yt qe tiii
nuk e ndron a e ben me qejf apo me qellim ky sesht problemi im

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019