Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gojani, Meti & Grupi Arboni - Gajtanxhiu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Meti (Muhamet Berbatovci)

04/03/2012

2012-03-04T16:15:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gajtanxhiu" kënduar nga Shpresa Gojani, Meti & Grupi Arboni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpresa Gojani, Meti & Grupi Arboni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gojani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet