Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresa Gojani - Ma E Mira Ma E Bukura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

sikur me na ardh pranvera kur ka hy nusja te dera bashk me dhendrin po na vin e ka ba drit shtepine vjeres po i qeshin syt nusja asht bija e dyt e tupanat nuk po i ndalin se sot e martojna djalin..

I renisem tana nuset e trojeve tona ma e mira ma e bukura nusja osht e jona tana nuset bukuroshe i ka shqiptaria ne mes tyre nusja jone vjen si mbi torte qershia..

Mysafiret gotat i qojn me gjith zemer i uron urime u qoft martesa u bafshi me nipa e mbesa.. Zonja edhe zoterin ju nderuat fare vis o sa nder na keni ba darsem mat mir skemi pa..

I renisem tana nuse e trokena ve tona ma e mira ma e bukura nusja eshte e jona tana nuset bukuroshe i ka shqiptaria ne mes tyre nusja jon vjen si mbi torte qershija ne mes tyre nusja jon vjen si mbi torte qershija ohej


Shpresa Gojani - Ma E Mira Ma E Bukura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira Ma E Bukura".
3. Video është e këngës "Ma E Mira Ma E Bukura", por nuk këndohet nga Shpresa Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresa Gojani:


Komente 0