A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Shpresa Gojani - Qun Mula


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2018

2018-11-23T13:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qun Mula" kënduar nga Shpresa Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shpresa Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ky tekst u dergua nga Arsim K.....

Nazifja...
Kah po vjen o more qun mula
Prej Kelmendit sot u ula

Remzia...
Prej Kelmendit sot u ula
Kam mar vesh se ma nxan rruga

Nazifja...
Ma nxan rruga bre me shumice
Prej ne Kastrat deri ne Kamice

Remzia...
Kah po fryn kah mali i Hotit
Ne Potgarice po kerset topi

Nazifja...
Kerset topi edhe pushka
Po na vine do pat me mushka

Remzia & Nazifja...
Keshtu e ka veri trimnia
Jam Qun Mula o nga Malsia.


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019