Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresarta Sadria

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Shpresarta Sadria është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Janar 2012, Shpresarta Sadria publikon videoklipin "Fjale Vetem Fjale". Në Dhjetor 2012, Shpresarta Sadria merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "100 Vjet Shtet Shqipetar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shpresarta Sadria

Komente 0