Shpresim Zylbehari
Shpresim Zylbehari
Shpresim Zylbehari
  • Vendlindja:
  • Gostivar
  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Qershor 1986
  • Horoskopi:
  • ♊ Binjaket
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Shpresim Zylbehari është këngëtar i njohur. Shpresim Zylbehari eshte nje nder kengetar me i njohur ne Gostivar. Feja e Shpresimit eshte musliman. Shkollen e larte e ka kryer ne "see-university tetovo" fakluteti i administrim biznesit.

Pjesemarres ne Nota Fest 2003 dhe 2004.

Në Prill 2006, Shpresim Zylbehari merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mijëra Fjalë".

Më datë 27 Prill 2008, Shpresim Zylbehari publikon videoklipin "S'të Kërkoj".

Më datë 24 Qershor 2009, Lori & Sphresim Zylbehari publikojnë videoklipin "Malli Po Me Vret". Me këtë këngë, Lori & Sphresim Zylbehari marrin pjesë në Zhurma Show 2009 në vitin 2009.

Më datë 20 Janar 2010, Shpresim Zylbehari publikon videoklipin "Vec Nje Here".

Më datë 1 Korrik 2011, Shpresim Zylbehari publikon videoklipin "Me Mundon".

Më datë 8 Korrik 2015, Fisnik Ristemi & Shpresim Zylbehari publikojnë videoklipin "Vin Vaporat".

Më datë 15 Mars 2016, Shpresim Zylbehari & Art Band publikojnë videoklipin "Udhes Se Shullonit".

Më datë 17 Mars 2023, Albana Mesuli & Shpresim Zylbehari publikojnë videoklipin "Dashuria E Vërtetë". Videoklipi u prodhua nga kompania Jehona.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: Tingulli Tingulli   ardii ardii   eminelule eminelule  Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 2