Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresim Zylbehari - Lozonjare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

1
se nje malle e kam me ty
se nje fjale e kam me ty
a do vish moj bukuri
vec nje gote raki me pi
se nje malle e kam me ty
se nje fjale e kam me ty
a do vish moj bukuri
vec nje gote raki me pi

ref:

lozonjare shpirti im
pse me ike ne pakthim
sa tjet jeta me jetu
vetem ty moj do te du

2
sikur tkisha vec njeher
dot shtrengoja me gjith fuqi
zdot leshoja asnjhere
se me vrau kjo dashni
sikur tkisha vec njeher
dot shtrengoja me gjith fuqi
zdot leshoja asnjhere
se me vrau kjo dashni

ref:

lozonjare shpirti im
pse me ike ne pakthim
sa tjet jeta me jetu
vetem ty moj do te du


Shpresim Zylbehari - Lozonjare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lozonjare".
3. Video është e këngës "Lozonjare", por nuk këndohet nga Shpresim Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresim Zylbehari:


Komente 0