Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpresim Zylbehari - Me Mundon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti mendon se mund ta fshehsh
Dashurin qe ke per mu
Te verteten e kuptoj
E lexoj ne syt e tu (2x)

REF:
Sa me mundon e me mundon
Para meje kur vallzon
Sa me mundon e me mundon
Kur me do e se pranon (2x)

Un e di si te rreh zemra
Sa her mua me takon
Pse moj pse te dridhet buza
E ne sy nuk me shikon (2x)

REF:
Sa me mundon e me mundon
Para meje kur vallzon
Sa me mundon e me mundon
Kur me do e se pranon (2x)

REF:
Sa me mundon e me mundon
Para meje kur vallzon
Sa me mundon e me mundon
Kur me do e se pranon (4x)


Ky tekst u dërgua nga  Tingulli

Shpresim Zylbehari - Me Mundon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mundon".
3. Video është e këngës "Me Mundon", por nuk këndohet nga Shpresim Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shpresim Zylbehari:


Komente 0