Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqip Nb - Qoni Durt Nalt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Deux mille huit (2008)

Edison e Kemajl
Qoni qoni durt nalt dhe kerce,
ti je e embel si sheqer
ti e kalle krejt ket atmosfer
mos me lelele vet ne terr

Kemajl
Vajz me pelqen edhe me len pa men
mir e din se mas tele jam i trent
kena femna ma shum se 50 CENT
po ti me len pa gjum e te dua shum
hajde o llokum ti i din mir kto pun
ti bun te un, zemra me ban bum bum
belin e lun lun je qu pesh
te kendoj shqip ose frangjisht
jetoj casanov deri ne kosov
une jam mister a love a love
baby c'est du ShqipNB que t'as envie
quand tu kik t'es ma lady
tu reclame notre melodie
on est la pour toi leve les bras
qu'on te voir on t'envoi RAP Tallava
yeah dedicase BIH PROD yeah

Edison e Kemajl
Qoni qoni durt nalt dhe kerce,
ti je e embel si sheqer
ti e kalle krejt ket atmosfer
mos me lelele vet ne terr (3x)

Edison
Sonte gjithat i shikova
e as nja mu s'me pelqej
vetem ti moj vajz e bukur
mua ti men mi merr
ndoshta pa ty sonte shkoj
ama numrin tlutem moj
mos u ban ti katile
jo me mua lejt kto hile
Sonte gjithat i shikova
e as nja mu s'me pelqej
vetem ti moj vajz e bukur
mua ti men mi merr
mos mendo per tjeret
eja sonte me mu
te gjitha kta ti harrojm
zemren time time ta dhuroj

Edison e Kemajl
Qoni qoni durt nalt dhe kerce,
ti je e embel si sheqer
ti e kalle krejt ket atmosfer
mos me lelele vet ne terr (4x)

Edison
dhe kerce,
si sheqer
atmosfer
mos me lelele vet ne terr
vet ne terr
vet ne terr
vet ne terr
vet ne terr

Ky tekst u dërgua nga Grejkoc


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/11/2008


Më Shumë Këngë Nga Shqip Nb:


Komente 0


Shqip Nb - Qoni Durt Nalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qoni Durt Nalt".
3. Video është e këngës "Qoni Durt Nalt", por nuk këndohet nga Shqip Nb.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.