Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqip Nb - Mos Qaj (ndalu Pak Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemajl
Deux mille sept - Dy mij e shtaten

Azem:
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj

Kemajl:
Je te jure l'amour sa craint
une fois de plus noyé par le chagrain
chaqu'un de son coté tu m'as dit
t'étais toute ma vie tout mon sourire
et tes yeux, ma vie
t'es parti sans meme avoir mon avis
j'ai souffert et t'en étais ravie
tournons la page et cloison le chapitre
t'as tout fait pour qu'on se quitte
en Love y'a pas d'arbitre alors casse toi vite
j'suis pas du genre a m'prendre la tête
pour une Miss
J'étais envouté dès ton premier kiss, kiss
Azem, Edison

Edison:
Sa her te thash te dua? sa her te kam lut
Menzi te gjeta dhe tash me ke hup
Ta lash nje mesazh dhe kurr sma ke kthy
T'thirra n'telefon dhe t'veta per ty

Azem:
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj
Mos qaj, mos qaj se un skam faj
ket dashuri me zor se mbaj

Ky tekst u dërgua nga GrejkocPublikimi: 17/03/2007


Më Shumë Këngë Nga Shqip Nb:


Komente 0


Shqip Nb - Mos Qaj (ndalu Pak Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj (ndalu Pak Remix)".
3. Video është e këngës "Mos Qaj (ndalu Pak Remix)", por nuk këndohet nga Shqip Nb.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.