Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqip Nb - Rrjedhin Lot E Mi (Feat. Zëri I Jetës)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Edison:
Rrjedhin lot e mi përmbi faqën time
pse ma lendon zemren ti moj Katile
Dorën ma lëshon kur tjetri tshikon
pse po ik prej meje kur të përqafoj

Zëri i Jetës:
Pse ti ike u largove pse zemrën ma lëndove
shumë të deshta pse m´harrove
pse ti zemrën mu ma morre
kthehu po të pres pa ty smund tjetoj
kthehu sa më parë jetën ta jetoj
edhe pse ti je larg edhe pse më ke lan
zemra ime stë harron gjdo ditë për ty mendon
edhe njëher po du me t´pa
edhe njëher flokt me ti prek
nëse ti me mu s´jeton
Zemra ime ka me vdek

E ti mu më shkove e ti shpejt m´harrove
në kët Gurbet të mallkuar mu më le e mu largove
a e din se për ty kisha ndryshu jetën time
e tash pa ty jetoj me pendimi me probleme me ngatrrime
ke ndryshu jetën time
Zemër ti e din se un të du
Zemër buzët e tua kurrë sko mei harru
un të pres dhe të pres edhe pse ti ski me mu afru

Edison:
Rrjedhin lot e mi përmbi faqën time
pse ma lendon zemren ti moj Katile
Dorën ma lëshon kur tjetri tshikon
pse po ik prej meje kur të përqafoj x2

Azem:
Shumë kujtime vajz për ty i shpaloj
ku je ti që un të kerkoj
ike shkove sma the asni fjal
tash ke gjetur ni tjetër djal

Kemajl:
vet um pre thu ti smë iku dashuria
më e madhe që kisha mujt me pas deri tash
shum i rash pizhman
por tash ësht shumë von
engjullin më të mirë të ksaj dynjas e kam lan
gabova që stë fola kur kisha mundsi
ami krejt vajzat e botës nuk di mu ngi
sepse veq zemra jote më jep lumturi
sepse veq zemra jote më jep lumturi

Edison:
Rrjedhin lot e mi përmbi faqën time
pse ma lendon zemren ti moj Katile
Dorën ma lëshon kur tjetri tshikon
pse po ik prej meje kur të përqafoj x2

Ky tekst u dërgua nga AdelinaPublikimi: 01/03/2009


Shqip Nb - Rrjedhin Lot E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrjedhin Lot E Mi".
3. Video është e këngës "Rrjedhin Lot E Mi", por nuk këndohet nga Shqip Nb.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shqip Nb:


Komente 0